Strony internetowe jako narzędzie marketingu

W dzisiejszych czasach strony internetowe są wizytówką każdej firmy bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. To od jej jakości zależy sposób, w jaki postrzegają Cię potencjalni i obecni klienci. Strony internetowe są coraz częściej używanym narzędziem marketingowym i nie mogą bagatelizowane. Profesjonalna strona internetowa kreuje pozytywny wizerunek firmy oraz zwiększa szanse na zdobycie nowych klientów. Powierz tworzenie stron internetowych profesjonalistom.

Poniżej prezentujemy pakiety stron internetowych, które mogą Cię zainteresować:

∗ Powyższe ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT. Ceny te mają charakter orientacyjny i są cenami minimalnymi stron wykonanych na podstawie istniejących szablonów. Szczegółowej wyceny dokonujemy po ustaleniu potrzeb i oczekiwań Klienta. Strony internetowe z dedykowaną grafiką i układem podlegają indywidualnej wycenie.

Tworzenie stron internetowych

Proces tworzenia strony internetowej składa się z kilku powiązanych ze sobą etapów. Pominięcie lub zbagatelizowanie któregoś z nich, może spowodować, że cel marketingowy strony internetowej nie zostanie w pełni osiągnięty. Wbrew pozorom, dla Klienta zamawiającego stronę internetową najważniejszy jest etap pierwszy, czyli wywiad. To właśnie w tym miejscu Klient mówi czego oczekuje od strony internetowej.

Poniżej przedstawiamy ogólny schemat etapów tworzenia stron internetowych, który przedstawia kolejność działań, niezbędnych przy tworzeniu stron www.

Wywiad

analiza potrzeb Klienta, wstępny pomysł

arrow-down

Przygotowanie adresu

rejestracja domeny internetowej adekwatnej do profilu firmy

arrow-down

Koncepcja

określenie struktury i nawigacji strony

arrow-down

Grafika

przedstawienie kolorystyki i propozycji graficznej

arrow-down

Programowanie

implementacja techniczna oczekiwanych funkcjonalności

arrow-down

Prezentacja

zaprezentowanie gotowej strony i ewentualne poprawki

arrow-down

Wdrożenie

instalacja strony na serwerze, testowanie i publikacja

arrow-down

Aktualizacja

aktualizacja treści oraz opieka posprzedażna

ZOSTAW SWÓJ NUMER, ODDZWONIMY!

e-mail