Blog firmowy – 3,2,1 START!

21 listopada, 2018

Witam na moim firmowym blogu. Wpisy, które będę tutaj umieszczał związane będą z tematyką projektowania oraz tworzenia stron internetowych. Nie będę tutaj rzucać głównie skomplikowanymi terminami informatycznymi. Wpisy będą skierowane dla mniej zaawansowanych technicznie użytkowników internetu. Tego bloga zakładam głównie z myślą o swoich Klientach, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat marketingu internetowego, czyli prezentacji swojej oferty w internecie. Jednakże czasami pozwolę sobie napisać artykuł dla bardziej zaawansowanych użytkowników, który przyda się także innym web developerom. Wychodzę z założenia, że mogę podzielić się swoją wiedzą nawet z konkurencją. Niech się uczą! 🙂

Zarys strony internetowej…

Jak pisałem wyżej, tematyka jaką będę poruszał obraca się głównie wokół stron internetowych, czyli pojawią się na pewno wpisy dotyczące WordPressa, PHP, CSS, JavaScriptu oraz frameworków dotyczących wymienionych technologii. Zahaczę także o tematykę marketingu internetowego, która to może wydać się ciekawa głównie moim Klientom. Na pewno zamieszczę także kilka wpisów związanych z bezpieczeństwem w sieci.

Kolejnym tematem, który chciałbym poruszyć na moim blogu będzie system operacyjny Linux. Nie będę tutaj toczył rozprawy na temat wyższości jednego systemu nad drugim. Raczej podzielę się rozwiązaniami niektórych problemów, na które napotkałem korzystając z tego systemu (a korzystam z niego na co dzień).

„A business that makes nothing but money is a poor business.”

Henry Ford

Kilka słów o mnie: prowadzę małą firmę zajmująca się tworzeniem stron internetowych. Siłą rzeczy zajmuję się także innymi dziedzinami informatyki nie koniecznie związanymi ze stronami internetowymi. W przeszłości zajmowałem się wdrażaniem systemów bezpieczeństwa informacji zgodnie z wytycznymi różnych norm, np. ISO 27001. Wielokrotnie byłem także odpowiedzialny za tzw. ochronę danych osobowych. Pewnego dnia postanowiłem jednak to wszystko porzucić i zająć się tworzeniem stron internetowych.

Miejsce pracy
Źródło: materiały własne
Kod PHP
Źródło: materiały własne

Siedziba firmy

Źródło: materiały własne

Praca ta nie jest może bardzo dobrze płatna, ale daje mi poczucie jakiegoś spełnienia. Cieszy mnie widok zadowolonego Klienta, który chciał stronę internetową, ale niezbyt się znał na tym temacie i nie wiedział jak się za to zabrać. Moimi Klientami z reguły nie są „zawodowcy”, którzy już wiele razy tworzyli strony internetowe i wiedzą dokładnie czego chcą. Staram się doradzać najlepiej jak potrafię, a przede wszystkim nigdy nie naciągam Klientów na niepotrzebne wydatki. Po prostu cenię sobie uczciwość i przyzwoitość, które to stają coraz bardziej deficytowe…

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga i do kontaktu: poprzez formularz kontaktowy lub po prostu telefonicznego, chętnie odpowiem na pytania potencjalnego Klienta.

Chcesz otrzymywać informacje o nowych artykułach?
Zapisz się do newslettera.

11 + 15 =